(+420) 777088139 studiorevitall@seznam.cz
Masáže

Masáže podrobně

Čínské masáže

Čínská ozdravná masáž Dao Liao – masáž nože  (Knife massage)

je 2500 let stará masážní technika,  pocházející z Číny.
V současné době působí celkem 180 center Dao Liao po celém Tchaj-wanu.

 Primární funkcí Dao Liao je poskytovat výměnu energie qi (životní síla energie) což má za následek pozitivní účinky –  relaxace těla a mysli, zvýšená cirkulace lymfy, úleva od tělesných bolestí, buněčná regenerace, snížení zadržování vody v těle, působení na tlakové body (trigger points),  uvolnění stresu, podpora lepšího spánku.

 

Dao Liao se liší od klasické masáže tím, že jeho účinky jsou hlubší a komplexnější. Zatímco pravidelná masáž se zaměřuje na specifické oblasti fyzického těla, Dao Liao se zabývá rovnováhou fyzického a energetického pole celého systému. 

 Většina klientů se zpočátku  bojí nožů, když je poprvé uvidí. Nicméně používané nože jsou tupé a jsou velmi účinné  při použití na svaly a nervové body a dráhy. 

 

V každém případě vibrace vytvářené čepelí nožů stimulují meridiány a akupunkturní body s cílem relaxace, obnovy nebo léčení. Tento způsob masáže se používá k léčbě řady patologických stavů, jako jsou například bolesti hlavy, migrény, bolesti zad, bolesti svalů a kloubů, únava, celkový stres a napětí.

  •  

780 Kč (50 minut)

Čínská masáž – počítačový syndrom

Počítačový syndrom znají hlavně lidé pracující v kancelářích. Bolesti zad, zápěstí, krční páteře, ramen, očí a unavená mysl – to všechno jsou symptomy každodenní práce s počítačem. Na vině je špatné držení těla během pracovního procesu. Lidé také málo dbají na pravidelné protahování a procvičování. První, co pro své tělo můžeme udělat, je dopřát mu masáž. Nejenže odstraňuje bolest, ale působí také preventivně.

Čínská masáž je součástí tradiční čínské medicíny. Má jedinečný a blahodárný účinek na lidské tělo. Masáž zlepšuje krevní oběh a podporuje správnou funkci metabolismu. Navíc odstraňuje únavu, posiluje tělo a udržuje ho v dobré kondici. Pozitivně také působí proti stárnutí a prodlužuje život.

Jedním z nepříjemných projevů počítačového syndromu je syndrom karpálního tunelu, který je jedním z nejčastějších útlakových syndromů. Vzniká permanentním stlačením středového nervu. Hlavní příčinou vzniku tohoto onemocnění je chronické přetěžování zápěstí a dlouhodobé vystavení zápěstí tlaku. Největším rizikovým faktorem jsou stále se opakující pohyby ruky a prstů, k nimž nejčastěji dochází při psaní na počítači.

Všechny příznaky syndromu karpálního tunelu jsou velmi často způsobeny blokádou krční páteře – zejména v oblasti přechodu krční a hrudní páteře. Blokáda a zatuhlé svaly v této oblasti nedovolují dostatečné prokrvení ruky, což může mít za následek nejen problémy s bolavým zápěstím, ale také studené ruce, potíže v lokti či v rameni! Toto je velmi důležité – většina nemocných hledá příčinu jen v zápěstí, přitom ale mnohdy stačí napravit zablokovanou krční páteř a pravidelně rozmasírovávat ztuhlé svaly – zejména kolem horní části lopatky – a problémy rychle ustupují.

780 Kč (50 minut)

Reference

Co říkají klienti

Marie

"Masáž byla naprosto skvělá, odcházela jsem odpočatá a zcela bez bolesti zad, pan masér byl moc příjemný a vstřícný, doporučuji ?"

Katka

"přítel si masáž moc pochvaloval, masér byl profesionál, žádné hlazení 🙂"

Nikola

"Mamka dostala masáž jako dárek k Vánocům. Velice se jí masáž líbila, domluveni termínu bez problémů, příjemné prostředí, ochotný personál. Vzdělaný maser se kterým si i fajn popovídali. Určitě přijde znova a může i doporučit."

Michal

"Masáž pro přítelkyni a její naprostá spokojenost. Skvělá domluva, příjemná masáž a skvělý masér."

Sandra

"Cinska masaz celeho tela, super!"